Hakkımızda

Turkmed Sağlık Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi 2005 yılında kurularak, kuruluşu ile birlikte Biomet Biomaterials markasının Türkiye Genel Dağıtıcılığı ile ticari hayatına başlamıştır.

2006 Yılında ise mikrofiksasyon konusunda dünya devi olan ve o zaman ki ismi Walter Lorenz Surgical, şimdiki ismi ise Zimmer Biomet CMF & Thoracic olan şirketin Türkiye genel dağıtıcılığını üstlenerek on yıldan daha uzun süredir devam ettirmektedir.

2009 Yılında ise Amerikan Alphatec Spine markasının Türkiye distribütörlüğünü de üstlenerek satışlarını geliştirmeye devam etmiştir.

2017 Yılında ise DMETEC şirketinin ultrasonik kemik kesici ürün grubunun Türkiye Distribütörlüğü eklenmiştir.

Turkmed Zimmer Biomet CMF & Thoracic markasının Türkiye satışları ile dünyada değişik başarılara imza atarak uluslararası ödüller almıştır.

Turkmed 2017 Yılından itibaren Zimmer Biomet CMF & Thoracic şirketinin Exclusive Distribütörlüğünü doğrudan yürütmeye başlamıştır.

Şirketimiz ülkemizde Plastik Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi,  Ağız ve Diş Çene Cerrahisi, KBB Cerrahisi,  Beyin Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi ve Göğüs Cerrahi cerrahisi alanlarında en iyi ürün ve sorunlar için komple çözümleri ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi çerçevesinde sunmaktadır.

Şirketimizin uzman ekibi ile birlikte ekibinin şirket geçmişinden daha eski engin sektör tecrübesi, geniş kapsamlı bir ürün yelpazesinin birleşimi, farklı sağlık uzmanlıklarının benzersiz gereksinimlerine uygun hizmetler sunmamıza olanak tanır.

Amacımız kalite standartlarımıza ve etik kurallarımıza uyarak en başarılı markaları bir araya getirmek ve bu sayede müşterilerimize azami güven ve konfor sağlamaktır.

Birçok ulusal ve uluslararası bilimsel kongrelere katkılar sunarak, bilimsel destek sorumluluğunu yerine getiren şirketimiz her zaman verimli ve test edilmiş ve bilimsel çözümleri takip etmeye çalışarak, bireysel ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş çözümleri tasarlama ve bunları verimli bir şekilde uygulama kapasitesine sahiptir.

Şirketimiz 2018 başından itibaren Turkmed Sağlık Anonim Şirketi olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Tarihçe

 

2005

Turkmed Sağlık Ürünleri Pazarlama Limited Şirketi 24 Mart 2005 Yılında Kuruldu

2005

Biomet Biomaterials Markasının Türkiye Genel Dağıtıcılığı Başladı

2006

Zimmer Biomet CMF & Thoracic (Walter Lorenz Surgical / Biomet Microfixation) Markasının Türkiye Genel Dağıtıcılığı Başladı

2007

Zimmer Biomet CMF & Thoracic (Walter Lorenz Surgical / Biomet Microfixation) Avrupa’ da En Hızlı Büyüme Ödülü

2009

Amerikan Alphatec Spine Markasının Türkiye Exclusive Distribütörlüğü Başladı

2010

Scient’x S.A.S. Markasının Türkiye Exclusive Distribütörlüğü Başladı

2012

Zimmer Biomet CMF & Thoracic (Walter Lorenz Surgical / Biomet Microfixation) Avrupa’ da En Hızlı Büyüme Ödülü

2017

Zimmer Biomet CMF & Thoracic Markasının Doğrudan Türkiye Exclusive Distribütörlüğü Başladı

2017

DMETEC Markasının Türkiye Exclusive Distribütörlüğü Başladı

2018

Şirket Ünvanı Turkmed Sağlık Anonim Şirketi Olarak Değişti

2018

Zimmer Biomet CMF & Thoracic MEA Bölgesi En Yüksek Satış Ödülü